Akcja Redakcja – konkurs redakcji Wysokie Obcasy

Akcja Redakcja to konkurs ogłoszony przez redakcję „Wysokich Obcasów”. Zdecydowałam się do niego zgłosić, dlatego że jest to sposób na sprawdzenie siebie i odkrywanie, czy moje pisanie ma jakąś wartość. 

Akcja Redakcja to oddanie całego numeru magazynu czytelniczkom. Każda pisząca osoba może zgłaszać się z własnymi tekstami w określonych działach tematycznych pisma. Oczywiście, nie oznacza to, że tekst zostanie opublikowany – w końcu to konkurs, a osób dobrze piszących jest wiele, co widać w tzw. blogosferze.

Mniejsza z tym – ważne, że się zmobilizowałam.

Mam pomysł, ale wymaga on akceptacji ze strony koleżanki, o której kreatywnym produkcie chciałabym napisać w ramach kobiecych inspiracji. Ciekawa jestem, czy się zgodzi. Liczę na to, że tak.

O konkursie myślę już od czasu wydania „Wysokich Obcasów” z 31 marca, czyli całkiem długo. Pomysł przyszedł do mnie wczoraj, gdy już wiedziałam, że muszę wykorzystać czas wolny od pracy oraz od Starszego Mi, który wraca dopiero w sobotę, na pierwszą urodzinową imprezę swojego brat. Choć z dzisiejszej relacji wynika, że wcale nie jest chętny do powrotu i chce zostać u dziadków (wcale się nie dziwię – zresztą, pisałam już o tym 🙂
W zasadzie ten pomysł to była opcja nr 2, która z alternatywy przerodziła się w pomysł główny. 🙂

akcja redakcja czas konkursu

Czyli: czasu jest jak zwykle mało (choć od 31 marca można było „przysiąść”), a jutro jeszcze mam parę rzeczy do załatwienia. Na moje nieszczęście część tego luksusowego dobra stracę na wymianę ciucha, który po zakupieniu i przymiarce 2 dni temu okazał się być dziurawy w dwóch miejscach. Nie wiem, jak to możliwe, że nie zauważyłam tej wady. Chyba zbyt spodobała mi się ta sukienka, abym potrafiła dokładnie obejrzeć ją z góry do dołu. Dobrze, że nie obcięłam metki 🙂

Trzymajcie za mnie kciuki!

Facebook Comments

6 komentarzy

Czym jest wpis bez komentarzy? Podziel się swoją refleksją na ten lub podobny temat. Dziękuję!