Redakcja „Wysokich Obcasów” wyróżniła artykuł o Rafa-Kids

Redakcja ‚Wysokich Obcasów” zorganizowała w maju konkurs pod nazwą „Akcja Redakcja”.

W maju zgłosiłam do redakcji artykuł, który przygotowywałam wspólnie z Agatą – współtwórczynią marki RAFA Kids i autorką bloga. Artykuł miał formę wywiadu i dotyczył kwestii związanych z projektowanych mebli dla dzieci. Agata od jakiegoś czasu rozwijała działania dla marki RAFA Kids i aktywnie prowadziła wpisy na zaprzyjaźnionych blogach na temat projektowania wnętrz.

Co to za „Akcja Redakcja”? Redaktorki i redaktorzy ‚Wysokich Obcasów”  postanowili, że jeden numer będzie składać się wyłącznie z tekstów  przysłanych przez czytelników i czytelniczki.

Numer został wydany w wersji drukowanej 18 sierpnia i nie było w nim naszego artykułu o  „Trudno” – pomyślałam – „może nie był dość ciekawy….”

O tym chciałam wspomnieć we wczorajszym wpisie. Chcąc znaleźć okładkę tego wydania do wpisu, trafiłam na… nasz artykuł w wersji elektronicznej. Znalazł się wśród tekstów wyróżnionych przez redakcję w konkursie!

Jest mi niezmiernie miło, że został doceniony nasz wspólny wkład w przygotowanie tego materiału.

Podzieliłam się tą swoją radością z kilkoma osobami ze środowiska pracy. Zastanawiałam się, czy to dobry pomysł, ale otrzymałam autentyczne gratulacje. Jedna z koleżanek powiedziała mi „fajnie, że się tym podzieliłaś”.  

Myślę, że w pracy ludzie też potrzebują trochę „odskoczni” od rutynowych tematów.
Dobranoc!

PS. Edycja z 14 maja 2020 r. – niestety, link do artykułu nie jest już aktywny.
Za to firma Agaty od tego czasu bardzo się rozwinęła – zaprojektowali nowe modele mebli oraz akcesoriów do pokoju dziecięcego, które możecie ocenić sami na stronie https://www.rafa-kids.com/ 

Facebook Comments

2 komentarze

 • Gratulacje 🙂
  Przeczytałam , bardzo ciekawe 🙂
  Moje wnuki mają piętrowe łóżko
  i faktycznie tak było,
  dało im to tę przestrzeń do zabawy, o której mówisz .

  • Dziękuję! Akurat te słowa o przestrzeni do zabawy są autorstwa mojej koleżanki projektantki Agaty. Ja tylko nadałam pewien zarys tematyczny i zadałam jej pytania, na które ciekawie odpowiedziała. Pozdrawiam.

Czym jest wpis bez komentarzy? Podziel się swoją refleksją na ten lub podobny temat. Dziękuję!